Regulamin

Korzystając z serwisu fruzie.pl oświadczasz, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz poniższy regulamin. Jeżeli nie akceptujesz warunków, prosimy o opuszczenie naszej strony.

18+

Oświadczasz, że masz skończone 18 lat. Witryna Fruzie.pl zawiera treści dla osób dorosłych. Zawarte materiały na stronie oglądasz na własną odpowiedzialność. W innym przypadku natychmiast opuść nasz serwis.

Treści

Serwis fruzie.pl nie przechowywuje żadnych materiałów na serwerze. Wszystkie materiały reklamowe pochodzą od naszych partnerów. Jeżeli uważasz, że materiał narusza dobra osobiste, bądź masz inne zastrzeżenia skontaktuj się bezpośrednio z jego wydawcą.

Konto użytkownika

Serwis fruzie.pl nie umożliwia rejestracji użytkowników. Zatem żadne dane w postaci haseł, e-maili nie są przez nas zbierane ani udostępniane osobom trzecim.

Polityka prywatności

Polityka dotycząca zbierania oraz wykorzystywania plików cookies, adresów IP jest opisana dogłębnie w poniższym materiale, dostępnym w zakładce "Polityka Prywatności" Możesz przejść tutaj.

Postanowienia końcowe

Niniejszy regulamin został wprowadzony w życie 14.02.2024 i może ulec zmianie bez podania przyczyny. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w zakładce "Kontakt".